Skip to main content

Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne!

Czekaj! Zobacz jednorazową propozycję przygotowaną tylko dla klientów!

Tą propozycję zobaczysz tylko raz!

Decydując się na szkolenie Wyzwanie 24X1 udowodniłeś, że oczekujesz od życia znacznie więcej niż reszta osób, która woli nic nie robić i siedzieć całe dnie z założonymi rękoma.

 

Jeżeli jednak chcesz pójść za ciosem i osiągać jeszcze lepsze wyniki w szalonym tempie to przygotowałem dla Ciebie coś specjalnego – Szkolenie Facebook Ads Masterclass, które jest idealnym uzupełnieniem Wyzwania 24X1.

 

Metoda zawarta w szkoleniu, dzięki której zwiększyłem dochody w swojej firmie, aż o 1356% zaledwie w przeciągu 3 miesięcy, a wszystko dzieje się z automatu, kiedy ja smacznie śpię.

 

To nie jest zwykłe szkolenie o reklamie na FB – jest to sprawdzona strategia, dzięki której sprzedaż w Twoim biznesie eksploduje!

masterclass_box

Zobacz wyniki jednego z kursantów, którego e-commerce wystrzelił w kosmos w zaledwie 8 miesięcy od rozpoczęcia szkolenia!

528 782,41 zł w ciągu jednego roku!

Poświęciłem długie lata oraz setki tysięcy złotych, by dopracować system i zrozumieć co działa, a co kompletnie nie ma sensu i jest stratą czasu i pieniędzy.

Wartość szkolenia Facebook Ads Masterclass wyceniam na kwotę 997 zł, jednak zależy mi na tym, by pomóc jak największej ilości osób, które marzą o dochodowym e-commerce, dlatego kurs sprzedaję za kwotę 497 zł.

UWAGA!

Dla moich klientów przygotowałem jednak JEDNORAZOWĄ propozycję na końcu tej strony, dzięki której kupisz to szkolenie za UŁAMEK standardowej kwoty!

To jednak nie wszystko! Mam dla Ciebie jeszcze niezwykle wartościowe bonusy, które dostaniesz w przypadku zdecydowania się na Facebook Ads Masterclass!

BONUS #1: Sklepy internetowe na sterydach – Historie sukcesu – Wartość: 497 zł
Po raz pierwszy ujawnię trzy sklepy internetowe, które zapewniły mi zarobek ponad stu tysięcy złotych. W prawie godzinnym materiale omówię krok po kroku wszystkie elementy, które miały kluczowy wpływ na wysoką konwersję i przyczyniły się do finalnego sukcesu. Poznasz WSZYSTKIE tajniki szalenie skutecznych stron sprzedażowych, dowiesz się jak pisać perswazyjne oferty w taki sposób, by klienci sami otwierali swoje portfele.

BONUS #2: E-commerce Ultraexpress  – Wartość: 297 zł
Jeden dochodowy sklep internetowy to dopiero początek Twojej drogi. Pomyśl tylko jak wyglądałoby Twoje życie, jakbyś mógł jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki postawić kolejne sklepy bez setek godzin przygotowań, gotowe do testów Twoich produktów od zaraz. To wszystko w zaledwie 30 minut. Pełnowartościowy sklep, pięknie wyglądający, a nie jakaś pseudo “wydmuszka”, która tylko imituje prawdziwy e-commerce. A później? Kolejny i kolejny i kolejny… Jest to idealne rozwiązanie do testowania produktów i różnych nisz w ekspresowym tempie.

Wartość samych bonusów to, aż 794 zł, a wraz z szkoleniem Facebook Ads Masterclass to 1291 zł!

Teraz możesz kupić całość za – UWAGA! – 85% taniej!

Normalna cena pakietu: 1291 zł

Aktualnie za całość: 197 zł

Jest tylko jedno ale!

 

Pamiętaj, że oferta bezpowrotnie przepadnie po opuszczeniu tej strony. I nie jest to żadna ściema – możesz sprawdzić ile kosztuje to szkolenie w otwartej sprzedaży.

Podejmij mądrą decyzję!

Tak! Chcę zarabiać nawet 14 krotnie więcej! Zamawiam dodatkowy pakiet wraz z Wyzwaniem 24X1.

Płacę jednorazowo za wszystko 244 zł

Nie, dziękuję! Wolę zarabiać mniej i wiem, że rezygnuję z jednorazowej propozycji! Biorę tylko Wyzwanie 24X1

logo_dark

Regulamin

Polityka prywatności

Kontakt

© Kubiak VOD 2021. All rights reserved.